284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Interieur (A művész műterme)

471. Vén Emil (Fiume, 1902 - Budapest, 1984)

Interieur (A művész műterme)

olaj, karton

60*80 cm

j.b.l.: Vén