284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Rózsás csendélet

136. Komlóssy Irma (1850, Prága - 1919, Schrabatz)

Rózsás csendélet

olaj, fa

59*41 cm

j.j.l.: Irma Komlóssy