284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tabán – Naphegy utca, 1928

298. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Tabán – Naphegy utca, 1928

akvarell, papír

400*300 mm

j.j.l.: 1928 Tabán Naphegy u. Háry Gy.