284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Nagyvárosi utca nyáron

299. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Nagyvárosi utca nyáron

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Berkes A.