284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Az öreg cimbalmos

141. Kern Herman Ármin (Lipótújvár, 1839 - Maria Enzersdorf, Ausztria, 1912)

Az öreg cimbalmos

olaj, vászon

47,5*32,5 cm

j.j.l.: Kern H., h.o.: felirat és gyűjteményi viaszpecsét