141. Kern Herman Ármin (Lipótújvár, 1839 - Maria Enzersdorf, Ausztria, 1912)
Az öreg cimbalmos
olaj, vászon
47,5*32,5 cm
j.j.l.: Kern H., h.o.: felirat és gyűjteményi viaszpecsét