284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Udvarház előtt, 1875

140. Kovaljevszkij, Pavel Oszipovics (Kazany, 1843 - 1903, Petrográd)

Udvarház előtt, 1875

olaj, vászon

51*75 cm

j.b.l.: P. Kovaljevszkij 1875