284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szürrealista kompozíció, 1974

510.

Szürrealista kompozíció, 1974

olaj, vászon

72,5*61 cm

j.j.l.: Fałat Antoni 21. VIII. 1974, sérült