284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szent Demeter megöli Kalojan bolgár cárt

67. Bolgár ikonfestő, 18. sz. vége

Szent Demeter megöli Kalojan bolgár cárt

olaj, fa

52*57 cm

sérült