284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

66. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

37*31 cm

sérült