284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csodatévő Szent Miklós Krisztussal, Istenszülővel és szentekkel

65. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Csodatévő Szent Miklós Krisztussal, Istenszülővel és szentekkel

olaj, fa

37*31 cm

sérült