284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kavics utca

258. Kássa Gábor (Sátoraljaújhely, 1893 - Budapest, 1961)

Kavics utca

olaj, karton

61,5*55,5 cm

j.b.l.: Kássa