284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szent Miklós Máriával és Krisztussal

52. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Szent Miklós Máriával és Krisztussal

olaj, fa

26,8*22,5 cm

aranyozott ezüst riza: Moszkva, 1908 – 1917 közötti 84 zlotnyikos fémjel és „N.G.” cirillbetűs mesterjegy, aranyozott fa keretben, eredeti kiotban