284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A kazányi Istenszülő ikonjának képmása

53. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

A kazányi Istenszülő ikonjának képmása

olaj, fa

18*14,5 cm

aranyozott ezüst rizával, 84 zlotnyikos finomsági jellel, Moszkva, 1908-1917 közötti ismeretlen, „SZ.G.” cirillbetűs mesterjeggyel, sérült