52. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Szent Miklós Máriával és Krisztussal
olaj, fa
26,8*22,5 cm
aranyozott ezüst riza: Moszkva, 1908 – 1917 közötti 84 zlotnyikos fémjel és „N.G.” cirillbetűs mesterjegy, aranyozott fa keretben, eredeti kiotban