284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Kis muskátlis ház Akarattyán

279. Királyfalvy - Kraft Károly (Aranyosmarót, 1879 - Balatonkenese, 1964)

Kis muskátlis ház Akarattyán

olaj, vászon

24*40 cm

j.b.l.: Királyfalvy Kraft, h.o. felirat: Kis muskátlis ház Akarattyán