279. Királyfalvy - Kraft Károly (Aranyosmarót, 1879 - Balatonkenese, 1964)
Kis muskátlis ház Akarattyán
olaj, vászon
24*40 cm
j.b.l.: Királyfalvy Kraft, h.o. felirat: Kis muskátlis ház Akarattyán