284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Koraőszi erdő

200. Alberth Ferenc (Budapest, 1883 - Budapest, 1959)

Koraőszi erdő

olaj, vászon

68*90 cm

j.j.l.: Alberth F.