284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Tanító Krisztus

59. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

22,5*18 cm

84 zlotnyikos ezüst rizával, zománc díszítéssel: Moszkva, 1892 „A.A.” (Arcibasev, Anatolij Apollonovics) ellenőrző mester, „A.CS.” (Anton Mihajlovics Csevarin) mesterjegy, fa kiotban