59. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
Tanító Krisztus
olaj, fa
22,5*18 cm
84 zlotnyikos ezüst rizával, zománc díszítéssel: Moszkva, 1892 „A.A.” (Arcibasev, Anatolij Apollonovics) ellenőrző mester, „A.CS.” (Anton Mihajlovics Csevarin) mesterjegy, fa kiotban