284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Erdőrészlet alakokkal

413. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Erdőrészlet alakokkal

olaj, karton

16*24 cm

j.j.l.: töredékes