39. Van Dyck, Anthonis (Antwerpen, 1599 – London, 1671) után
Szent Család pihenője
olaj, vászon
110*100 cm
j.n. Van Dyck Menekülés Egyiptomba című festménye a Müncheni Alte Pinakothek gyűjteményében található, restaurált