284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Oltár építmény része

35. Oltár építmény része

78*105 cm

olasz, 18. sz. eleje, faragott, festett, aranyozott hársfa, középső fülkében Jeanne D’Arc mártírszent festett alakjával, sérült, hiányos