284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > A csók

159. Ismeretlen festő, 19. sz. második fele

A csók

olaj, vászon

65,5*49,5 cm

j.j.l.: A.P., Pettenkofen műve a bécsi Belvedere képtárban található, sérült