284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csendélet őszi gyümölcsökkel

109. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Csendélet őszi gyümölcsökkel

olaj, vászon

78*56 cm

j.b.l.: olvashatatlan