284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Klasszikus földön, 1913

268.

Klasszikus földön, 1913

olaj, vászon

79*97 cm

j.b.l.: Magyar Mannheimer G. 1913, Kiállítva: Magyar-Mannheimer Gusztáv kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum (kat. 52. Klasszikus földön), keret nélkül