268.
Klasszikus földön, 1913
olaj, vászon
79*97 cm
j.b.l.: Magyar Mannheimer G. 1913, Kiállítva: Magyar-Mannheimer Gusztáv kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum (kat. 52. Klasszikus földön), keret nélkül