296. Magyar festő, 20. sz. közepe
Falusi utca, 1947
akvarell, papír
210*285 mm
j.j.l.: Dobroszláv Lajos 1947, b.l.: Lőrincnek szeretettel Bpest. 1947. IX. 2.