53. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége
A kazányi Istenszülő ikonjának képmása
olaj, fa
18*14,5 cm
aranyozott ezüst rizával, 84 zlotnyikos finomsági jellel, Moszkva, 1908-1917 közötti ismeretlen, „SZ.G.” cirillbetűs mesterjeggyel, sérült