284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Falusi táj VÉDETT- NO EXPORT

163. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

Falusi táj VÉDETT- NO EXPORT

olaj, karton

28*19,5 cm

j.b.l.: Szemlér M., BÁV 34/199.