194. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)
Aranyló naplemente, 1904
olaj, vászon
50*65 cm
j.b.l.: Kézdi-Kovács L. 1904, kis sérüléssel