284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Aranyló naplemente, 1904

194. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Aranyló naplemente, 1904

olaj, vászon

50*65 cm

j.b.l.: Kézdi-Kovács L. 1904, kis sérüléssel