274. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)
Megérett a búza (Kaszafenő), 1900 körül
olaj, vászon
118*88 cm
j.j.l.: Kunffy, Feltehetően kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 1900-1901 Téli kiállítás, Budapest, Műcsarnok (kat. 57. Megérett a búza, olajf., 1200 Korona), BÁV 52/116., keret nélkül