313. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)
Savonarola, 1925
rézkarc, papír
530*450 mm
j.j.l.: Aba Novák 25, b.l.: XXXVII. „Savonarola”, Kiállítva: Nemzeti Szalon “Magyar reprezentatív kiállítás, Varsó 1927” (kat.sz. 273.)