284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Savonarola, 1925

313. Aba - Novák Vilmos (Budapest, 1894 - Budapest, 1941)

Savonarola, 1925

rézkarc, papír

530*450 mm

j.j.l.: Aba Novák 25, b.l.: XXXVII. „Savonarola”, Kiállítva: Nemzeti Szalon “Magyar reprezentatív kiállítás, Varsó 1927” (kat.sz. 273.)