284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Csendélet tulipán csokorral

487. Ezüst György (Békéscsaba, 1935 - )

Csendélet tulipán csokorral

olaj, farost

65*45 cm

j.b.l.: Ezüst