284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Ifjú hölgy gyöngy fülbevalóval, 1872

114. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Ifjú hölgy gyöngy fülbevalóval, 1872

olaj, vászon

77*58,5 cm

j.b.k.: Barabás fényképről 872