284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Interieur a műteremből

215.

Interieur a műteremből

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Storno M. Sopron, h.o. felirat: „Interieur a műteremből Sopron Bécsi út 5. Storno M.”