284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Szilaj lovak a Hortobágyon

271. Viski János (Szokolya, 1891 - Budapest, 1987)

Szilaj lovak a Hortobágyon

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Viski J.