284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Törcsvár látképe

167. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

Törcsvár látképe

olaj, vászon

71× 132,5 cm

j.n. Neogrády Antal 1929-es tanusítványával: „Alulírott, Neogrády Antal, mint néhai Telepy Károly festőművész veje és festőművész, tanusítom, hogy a nekem Eggenberger Műkereskedés által bemutatott „Vágvölgyi romok” czímű 132,5*71 cm méretű képben Telepy Károly