167. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)
Törcsvár látképe
olaj, vászon
71× 132,5 cm
j.n. Neogrády Antal 1929-es tanusítványával: „Alulírott, Neogrády Antal, mint néhai Telepy Károly festőművész veje és festőművész, tanusítom, hogy a nekem Eggenberger Műkereskedés által bemutatott „Vágvölgyi romok” czímű 132,5*71 cm méretű képben Telepy Károly