455. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)
Gyümölcscsendélet szoborral, 1937
olaj, vászon
46,5*38 cm
j.j.f.: Vörös Géza 37, Kiállítva: A László Károly-gyűjtemény Műcsarnok, Fővárosi Képtár, 1996. szeptember 10-október 6. 171. old. (kat. C/19.)