284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Piéta (Siratás), 1935 körül

446. Emőd Aurél (Budapest, 1897 - Budapest, 1958)

Piéta (Siratás), 1935 körül

olaj, vászon

139*161 cm

j.n. Kiállítva: Újabb római magyar művészek kiállítása, Budapest Nemzeti Szalon, 1936. április 4-19. (kat.55. Pieta olajf. 1000.-), Reprodukálva: Élet, 27. évf. 17. szám 1936. április 26. 11.o. (Siratás) Pesti Napló Képes Melléklete, 1936. április 12. (Krisztu