284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Önarckép, 1922

447. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Önarckép, 1922

olaj, karton

23*18 cm

j.j.l.: Jándi 922