284. Festmények, grafikák, szobrok, bútorok > Sárgablúzos lány portréja

448. Jándi Dávid (Jánd, 1893 - Nagybánya, 1944)

Sárgablúzos lány portréja

pasztell, papír

30,5*24 cm

j.j.l.: Jándi D., sérült