238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Kalapos fiú portréja, 1928

283. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Kalapos fiú portréja, 1928

olaj, vászon

47*38 cm

j.j.k.: Glatz 1928, BÁV 5/661. tétel