238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Napsütötte kertben

284. Mikola András (Nagypeleske, 1884 - Nagybánya, 1970)

Napsütötte kertben

olaj, vászon

50,5*51 cm

j.j.l.: Mikola