238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Lányka almával, 1942

285. Áldor János László (Nagyigmánd, 1895 - 1944)

Lányka almával, 1942

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Áldor J. L. 942