238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Falusi úton, 1883

151. Kuwasseg, Charles-Euphrasie (Draveil, 1833 - Párizs, 1904)

Falusi úton, 1883

olaj, fa

21,5*39 cm

j.j.l.: C. Kuwasseg 883