238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Pásztorlegény, 1898

173. Bienkowski, Kazimierz (Leschnitz, 1826 - Bern, 1918)

Pásztorlegény, 1898

olaj, vászon

74*94 cm

j.j.l.: Kazimierz Bienkowski 1898