238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Birkapásztorok, 1886

172. Ranzoni, Gustav (Unterhalb, 1826 - Bécs, 1900)

Birkapásztorok, 1886

olaj, vászon

34*73 cm

j.j.l.: G. Ranzoni 1886