238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Az első lépése

171. Waldmüller, Ferdinand (1793 - 1865) után, 19. sz. közepe

Az első lépése

olaj, vászon

66*50,5 cm

faragott, aranyozott ökörszemes keretben