238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Szent Antal megkísértése, 1635

1. Callot, Jacques (Nancy, 1591 - Nancy, 1635)

Szent Antal megkísértése, 1635

rézmetszet, papír

400*500 mm

j.b.l. a metszeten: Jac Callot