238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Gastein látképe

2. Libay Károly Lajos (Besztercebánya, 1816 - Bécs, 1888)

Gastein látképe

ceruza, akvarell, fedőfehér, papír

310*405 mm

j.j.l.: Libay; alján felirat: "Gastein, gesehen aus den Schwarzenbergschen Unlagen"