2. Libay Károly Lajos (Besztercebánya, 1816 - Bécs, 1888)
Gastein látképe
ceruza, akvarell, fedőfehér, papír
310*405 mm
j.j.l.: Libay; alján felirat: "Gastein, gesehen aus den Schwarzenbergschen Unlagen"