238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > A Villa Adriana romjai

3. Piranesi, Giovanni Battista (Mozano, 1720 - Róma, 1778)

A Villa Adriana romjai

rézmetszet, papír

520*710 mm

j.j.l.: Cav. Piranesi F.

sérült