238. Régi mesterek és 19. sz. festmények > Judit, 1919

51. Löwenthal, K. jelzéssel, Cristofano Allori után

Judit, 1919

olaj, vászon

115*90 cm

j.b.f.: K. Löwenthal c. 1919 Lomnitz